Безкоштовна доставка від 2000₴

Коньяк

279.00 ₴
658.00 ₴
В наявності
1631.00 ₴
1784.00 ₴
2867.00 ₴
505.00 ₴
590.00 ₴
637.00 ₴
1112.00 ₴
3085.00 ₴
2722.00 ₴
1799.00 ₴
199.00 ₴
2805.00 ₴
2053.00 ₴
984.00 ₴
Закінчився
1436.00 ₴
1640.00 ₴

Коньяк – це міцний алкогольний напій, виготовлений за технологією дистиляції виноградного сусла. Його головною особливістю є обов’язкова витримка виноградних спиртів щонайменше 2 роки. Право носити таку назву може продукція з певного регіону Франції Cognac, яка дала назву такого роду напоям. Виробництво їх суворо регламентується законодавчими органами.

Хоча традиційний алкоголь родом з Франції, багато інших країн-виробників пропонують достойний коньяк в широкому асортименті. Український, грузинський та вірменський представники вражають багатогранним смаком та індивідуальним стилем.

Обираємо хороший коньяк – асортимент магазину Сирний сомельє

Даний алкоголь цінують за багатогранний букет смаку та врівноважений аромат, який розкривається в кожному ковтку. Під час дегустації можна в повній мірі осягнути велич шоколадних, фруктових, мигдалевих, дубових, солодкуватих ноток, неквапливо смакуючи за м’ясними закусками, благородними сирами, солодощами.

Такий напій в помірних дозах підвищує настрій та окутує вишуканою атмосферою. Його елегантний стиль приваблює багатьох. Саме тому при виборі подарунка колезі, шефу, чоловіку часто обирають саме коньяк. 

За терміном витримки напої поділяють на такі категорії:

  • V.S. – витримка понад 2.5 роки.
  • Superior – 3 роки та більше
  • V.S.O.P. – мінімальна зрілість 4 роки і вище.
  • X.O. – п’янкий напій понад 6 років витримки.

Славнозвісний дорогий коньяк Хеннессі (Hennessy) з маркуванням V.S.O.P. – один із найбажаніших у всьому світі. Його глибокий, гармонійний смак медової солодкавості делікатно переплітається з нотами лакриці, сухофруктів, ніжною вершковістю та тривалим післясмаком фруктово-горіхової тональності.

Коньяк Мартель (Martell) V.S. з історією понад 150 років успішного визнання демонструє привабливий тандем гармонійності та свіжості виноградного аромату. Стильна пляшка із печаткою родинного гербу Дому створена для особливої атмосфери.

На противагу даним напоям на поличках нашого магазину представлено вірменський коньяк Арарат, український Алекс у достойному пакуванні, які мають свій власний автентичний стиль та складну гаму смаку та аромату.

З чим пити коньяк – поради від сомельє

Напій варто подавати кімнатної температури – оптимальний показник 20-25 градусів за Цельсієм. Не варто перед дегустацією охолоджувати чи навпаки нагрівати пляшку. 

За правилами етикету для даного процесу обирають спеціальні келихи – сніфтери (округлі та завужені до верха) або тюльпановидної форми на тонкій ніжці, наливши в них трохи більше половини коньяку. Слідуючи таким простим правилам ви неодмінно оціните смак алкоголю та аромат, який заполонить налиту ємність.

Зробіть неквапливо ковток, вдосталь насолодившись його смаковим букетом. В даному процесі не варто поспішати – краще обрати повільну тактику.

В якості закусок надайте перевагу темному шоколаду, свіжим фруктам, твердому сиру, нежирним сортам м’яса, ікрі.