Безкоштовна доставка від 2000₴

Безалкогольні вина

Безалкогольне вино набуває обертів популярності в Україні. Завдяки спеціальній технології виробництва, яка відтворює традиційний смак вина без або з мізерним вмістом алкоголю до 0.5 %, такі напої можна вживати без шкоди для здоров’я. 

Різноманітність фруктових, ягідних, трав’яних, пряних відтінків здатна задовольнити смакові побажання кожного поціновувача даного виду алкоголю.

До келиха рожевого чи білого відмінно пасуватимуть благородні сири, солодощі, м’ясні закуски, придбати які можна в магазині вина та сиру Сирний сомельє.

Види та особливості безалкогольно вина

Такі напої проходять однаковий процес бродіння, що й алкогольні. Виготовляються вони з одного або різних сортів винограду та витримуються в бочках чи спеціальних ємностях при певній температурі, поки не досягнуть піку свого дозрівання. На заключному етапі, перш ніж розлити вино по пляшках, проводиться так званий процес “видалення” спирту шляхом пастеризації, зворотного осмосу чи вакуумної дистиляції. Як результат – безалкогольний алкоголь з яскравим винним смаком зі зменшеною міцністю.

Такі напої можуть бути тихими та бульбашковими. Безалкогольне шампанське штучним методом насичують вуглекислим газом, так як природній газ формується лише при ферментації, коли виділяється спирт.

За вмістом цукру безалкогольні вина поділяють на:

  • солодкі;
  • напівсолодкі;
  • сухі;
  • напівсухі;

Бажаючі можуть придбати б/а вино з яскравою палітрою смаків.

На сьогодні виробники розширюють каталог винної продукції, вражаючи світ все новою тональністю та ароматами даних напоїв, ідентичних алкогольним. Прагнучи досягти збалансованого винного смаку, у світі з’являються елегантні вина з ягідним, квітковим, свіжим присмаком.

Це відмінна можливість не відмовлятися від улюблених відчуттів тим, хто не вживає алкоголь, має здорові звички, але й пристрасть до елегантного смаку. Відсутність спирту дозволяє налити келих червоного чи ігристого та не турбуватися про його вплив на організм. 

Придбати безалкогольне вино в Сумах з доставкою по Україні

Магазин вина та сиру Сирний сомельє вражає асортиментом імпортованої продукції. На наших поличках ви знайдете все необхідне для ідеального смакування – благородні сири, алкоголь, закуски, солодощі, соуси та багато іншого.

У нас ви можете замовити якісне безалкогольне вино та шампанське, керуючись власними уподобаннями або за порадою наших сомельє.

До вашої уваги напівсолодке біле Мускат Натурео, яке вразить легкістю з нотками цитрусових та фруктово-квітковим ароматом. Якщо ваша пристрасть – солодкаві напої, які піняться при розливанні по келихам, зверніть увагу на вишукане ігристе солодке Нозеко з фруктовим та свіжим смаком.

При замовленні напоїв до Києва, Харкова, Полтави, Шостки, Конотопу, ми загортуємо кожну пляшку у надійне пакування та відправляємо за вказаною адресою послугами транспортних компаній. Можлива доставка товарів по місту Суми комерційним автомобілем.