Безкоштовна доставка від 2000₴

Ножі для сиру

425.00 ₴
710.00 ₴
520.00 ₴
380.00 ₴
660.00 ₴
700.00 ₴
260.00 ₴
572.00 ₴
0.00 ₴
Закінчився
0.00 ₴

Якщо ви не раз стикалися з такою проблемою, як прилипання сиру Дор Блю до ножа чи розкришування витриманого Пармезан при його нарізанні, вирішити ці проблеми допоможе наявність хоча б двох сирних ножів на кухні. Такі аксесуари, кожен з яких має своєрідну форму, допоможуть полюбити процес нарізання як м’яких, так і твердих сирів.

Придбати ніж для твердих та м’яких сирів радимо в мережі магазинів Сирний сомельє у Сумах. У нашому каталозі представлено різноманітні вироби, за допомогою яких ви з легкістю оформите вишукану сирну тарілку зі шматочками правильної форми, наріжете слайси улюбленого молочного продукту та здивуєте гостей своєю винахідливістю. Додатково ви можете придбати набір для сиру, менажницю (деревʼяні дощечки) та інші аксесуари.

Види ножів для сиру та їх особливості

Звичайні на перший погляд кухонні атрибути необхідні для акуратного та комфортного нарізання сиру завдяки потрібній формі леза та зручній формі ручці. Стильні аксесуари нашого магазину довговічні та надійні, адже їх леза виконані із нержавіючої сталі, а ручки із міцних матеріалів, які не тільки підкреслюють вишуканість виробу, а й забезпечують зручність експлуатації.

Радимо звернути увагу на найпоширеніші види ножів, які використовуються для нарізання сирів:

  • Ніж з тонким лезом та отворами у вигляді прямокутників, квадратів, кіл та інших форм. Якщо ви надаєте перевагу сиру ломтиками, вам знадобиться такий атрибут на кухні. Завдяки наявним отворам, які утворюють повітряний простір, можна рівномірно нарізати м’які та напівм’які сири, уникаючи прилипання до ножа.
  • Ніж лопатка або слайсер для сиру підходить для тонкого, навіть напівпрозорого нарізання молочних продуктів. Регулюючи кут нахилу слайсера, можна отримати скибочки потрібної товщини. Такі аксесуари відмінно підходять для багатьох видів сирів.
  • Сирний ніж з двома ручками. Ніж забезпечує рівномірне розрізання головки щільного сиру на шматки або невеликі слайси потрібного розміру, регулюючи силу натиску власною вагою. Він зручний у використанні завдяки ергономічній формі руків’я.

Для того, щоб обрати ніж, зважайте на сорти улюблених молочних продуктів, які ви найчастіше купуєте, та їх щільність, подумайте про форму нарізки, якій ви надаєте перевагу. Для бажаючих мати в своєму арсеналі різноманітні ножі та аксесуари для сиру, маємо в наявності сирний сет, який складається з чотирьох елементів. 

Якщо ви бажаєте бути впевненими в якості ножа, який купуєте, радимо обрати для даної справи магазин Сирний сомельє. У нашому асортименті не тільки різноманітні атрибути для сиру, а й якісні та надійні в експлуатації вироби. Якість голландського бренду Boska, продукцію якого ми реалізуємо, підтверджено відповідними сертифікатами та сотнями позитивних відгуків від наших клієнтів. Леза ножів виконані із нержавіючої сталі, а ручки з дерева та інших матеріалів зручно “лежать” в руці та забезпечують комфортне нарізання сиру.

Якщо у вас виникли питання чи потрібна допомога професійних консультантів, радо чекаємо вас в мережі магазинів Сирний сомельє у Сумах. Для жителів інших куточків України можлива доставка продукції до будь-якого куточка України.